O nas

  • to dynamicznie rozwijająca się drukarnia sitodrukowa specjalizująca się w wykonywaniu wysokiej jakości nadruków kolorowych na odzieży.
  • to przede wszystkim ludzie – doskonale przygotowany zespół z ogromnym doświadczeniem i wiedzą.
  • to nowoczesna, czternastokolorowa maszyna drukarska renomwanej firmy MHM stworzona do wykonywania skomplikowanych, wielokolorowych nadruków w różnych technikach.
  • to doświadczenie! W połączeniu z firmą „Graw-Druk” to ponad 23 letnie
  • to kompleksowa obsługa zleceń – od projektu, przez wybór i przygotowanie odpowiedniej odzieży do nadruku. Nasze studio graficzne może zaprojektować każdy nadruk i każdy projekt przygotować do druku. Współpracujemy z najlepszymi dostawcami odzieży. Posiadamy w swojej ofercie jej bogaty wybór – od najprostszych koszulek typu t-shirt poprzez koszulki polo. koszule damskie i męskie do bluz polarowych i kurtek. Jest to tylko wycinek tej oferty – nadruki wykonujemy praktycznie na każdym rodzaju odzieży i również na odzieży dostarczonej przez klienta. Produkujemy także odzież na specjalne zamówienie. Nadzorujemy jej wykonanie począwszy od wyboru tkaniny, poprzez uszycie i dobranie dodatków. Drukujemy metki i wszywki. Dodatkowo oferujemy nadruki sitodrukowe na wszelkiego rodzaju materiałach promocyjnych i reklamowych takich jak np. torby, czapki, parasole, smycze, notesy, kubki, długopisy.
  • to nowa jakość! Wśród naszych klientów znajdują się zarówno agencje reklamowe jak i producenci odzieży typu sportswear. Niezależnie od tego czy wykonujemy nadruki promocyjne czy też zdobimy odzież przeznaczoną do sprzedaży w sklepach – kładziemy ogromny nacisk na wysoką jakość nadruków.
  • to przygoda! Do każdego projektu podchodzimy jak do nowego wyzwania i dokładamy wszelkich starań by efekt końcowy był nie tylko zadawalający lecz naprawdę perfekcyjny!

Aktynova sklepy shoper Wykonanie:

Aktynova - sklepy Shoper, pozycjonowanie stron, strony RWD Kraków